Chalupy

Chalupy „Za Starů školů“ se nachází v malebné valašské krajině ve Velkých Karlovicích. Chalupy jsou umístěny nedaleko hlavní cesty (Vsetín-Slovensko), což znamená snadnou přístupnost i v zimních měsících.
Parkování je přímo u chalup, kdy jedno stání je kryté. Celý pozemek je oplocen a uzavřen bránou.
Obě chalupy jsou vybaveny internetem (WIFI).

Chalupa "Velká"

Velká chalupa je stylová roubená dřevěnice po celkové rekonstrukci o celkové kapacitě 8 maximálně 10 osob (vč. dětí). Dřevěnice disponuje třemi samostatnými ložnicemi, kdy dvě jsou pro 3 a jedna pro 2 osoby (s postýlkou pro dítě). V případě plné obsazenosti je další postel s přistýlkou  umístěna v obývací místnosti. Chalupa je vybavena dvěma koupelnami (1x rohová vana, 1x sprchový kout) a dvěma WC. Ke standartu patří plně vybavená kuchyň - mikrovlná trouba, sklokeramická deska, trouba, varná konvice, lednička a klasické vybavení. V obývacím pokoji naleznete koženou sedací soupravu, LCD smart TV, satelit. Atmosféru umocňuje krb. Chalupa je vytápěna primárně plynovým topením.

Chalupa "Malá"

Malá chalupa je zcela nová roubená dřevěnice o celkové kapacitě 6 maximálně 8 osob (vč. dětí). Dřevěnice disponuje dvěmi samostatnými ložnicemi, kdy každá je pro 3 osoby + 1 přistýlka. V jedné z ložnic je také dětská postýlka. Chalupa je vybavena koupelnou se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Obývací místnost , ve které naleznete koženou sedací soupravu, LCD televizi, satelit, je spojená s plně vybavenou kuchyní - mikrovlná trouba, plynová deska, el. trouba, lednička s mrazákem, varná konvice a klasické vybavení. Chalupa je vytápěna plynovým topením.

Sauna

Přímo u chalup nad garáží se nachází prostor pro relaxaci o velikosti 42m2 s infrasanou pro 5 osob, posezením a 4 lehátky.

Zahrada

Zahrada nabízí prostor k vyžití jak dětí tak dospělích. Pergola (4x6m) s kamenným krbem pojme až 12 osob, dále je možno využít ohniště k opekání špakáčků, dětí se zabaví na skluzavce.

 

Více foto ZDE

 
 

Chalupy Za Starů školů, ubytování Velké Karlovice (Beskydy), pronájem chalup  |  Tel.: +420 777 014 629  |  info@velke-karlovice.com

  Facebook